Eco Voltaika, ul. Kolejowa 5a, 29-100 Włoszczowa

Oferty pracy

Jesteśmy otwarci na ludzi z pasją, którzy chcieliby współtworzyć naszą firmę. Poszukujemy osób do pracy na różnych stanowiskach. Pomocni będą Ci do zadań technicznych, związanych z montażem systemów fotowoltaicznych, jak i Ci z doświadczeniem w sprzedaży.
Eco Voltaika

Jesteśmy otwarci na ludzi z pasją, którzy chcieliby współtworzyć naszą firmę. Poszukujemy osób do pracy na różnych stanowiskach. Pomocni będą Ci do zadań technicznych, związanych z montażem systemów fotowoltaicznych, jak i Ci z doświadczeniem w sprzedaży.

Jeżeli jednym z twoich celów jest chęć zdobycia doświadczenia w branży Odnawialnych Źródeł Energii oraz charakteryzuje Cię zaangażowanie i elastyczność, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Jeśli sobie cenisz pracę w zgranym zespole to EcoVoltaika spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy umowę o pracę po okresie próbnym oraz inne profity.

Obecnie aktywnie poszukujemy osoby na stanowisko "Monter instalacji fotowoltaicznych",
Zainteresowane osoby proszone są one przesłanie zgłoszenia poprzez nasz formularz kontaktowy lub na adres mailowy info@ecovoltaika.pl

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

Monter instalacji fotowoltaicznych

Kluczowe zadania i wymagania:

  • montaż paneli fotowoltaicznych;
  • umiejętności manualne;
  • praca na wysokości, najczęściej na dachu;
  • otwartość na częste wyjazdy;
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • pracę w rozpoznawalnej firmie z dużym doświadczeniem;
  • niezbędne narzędzia do pracy przy fotowoltaice.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy wyślij swoje CV na adres: info@ecovoltaika.pl

Przedstawiciel handlowy

  • bieżąca obsługa Klientów firmy;
  • budowanie trwałych relacji z Klientem;
  • otwartość na ewentualne wyjazdy służbowe;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie z możliwością premii;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • pracę w rozpoznawalnej firmie z dużym doświadczeniem.