O  firmieEcoVoltaika

Firma Eco Voltaika jest polską firmą działającą w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii od 2010 roku. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, sprzedażą oraz realizacją ekologicznych rozwiązań jakimi są głównie instalacje fotowoltaiczne. W poczet osiągnięć firmy można zaliczyć montaż ponad setek mikroinstalacji fotowoltaicznych o mocy do 50 kW oraz kilku powyżej 100 kW w tym jedna 1,6 MW.

Kolejnym powodem do dumy są nasi etatowi pracownicy zatrudnieni na umowach o pracę. Dzięki temu Eco Voltaika jest w stanie nieustannie podnosić jakość świadczonych usług i kontrolować ich poziom. W wyniku tego są nasi zadowoleni Klienci, których przybywa z każdym dniem.

Firma EcoVoltaika posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty i uprawnienia, które upoważniają do montażu systemów fotowoltaicznych, w tym tych z magazynem energii.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:
– instalacje fotowoltaiczne o mocy do 50 kW;
– elektrownie fotowoltaiczne o mocy powyżej 50kW;
– instalacje zasilania awaryjnego z magazynem energii (bankami akumulatorów);
– pojedyncze moduły fotowoltaiczne;
– inwertery (falowniki);
– elementy montażowe.

W swojej działalności EcoVoltaika propaguje ekologiczne i odnawialne źródła energii. Skupiamy się przede wszystkim na sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych, także tych z magazynami akumulatorów. Rozwiązania te implementujemy w domach mieszkalnych, firmach oraz w większych obiektach użyteczności publicznej jak hotele, szpitale itp.

Nasi pracownicy, montując systemy solarne od ponad 10 lat na obszarze niemal całej Polski i za granicą, w wyniku tego, zyskali bardzo duże doświadczenie i wiedzę w zakresie OZE. Przyczyniło się to bezpośrednio do tego, że bez wątpienia szybko staliśmy się jednym z liderów polskiego rynku.

Naszą ofertę w szczególności kierujemy na rejony województw: świętokrzyskie, śląskie, łódzkie, mazowieckie, małopolskie. Niemniej jednak wykonujemy nasze usługi montażu także w innych rejonach Polski z tą różnicą, że ceny mogą, ale nie muszą różnić się od tych ze standardowej oferty.

Naszym klientom oferujemy m.in. fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru i montażu elektrowni fotowoltaicznych oraz atrakcyjną cenowo ofertę.

Masz pytania?

Odpowiemy na wszystkie pytania w bardzo krótkim czasie.

Pomożemy na każdym etapie.

Eco Voltaika – instalacje fotowoltaiczne
Tel: +48 508 450 380
Tel: +48 798 194 330
Tel. stacjonarny: 41 367 95 55
e-mail: zapytania@ecovoltaika.pl

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Eco Voltaika Marek Popowicz z siedzibą: ul. Sienkiewicza 6, Kurzelów.

    Darmowa wycena