Kredyt na fotowoltaikę Santander Consumer Bank

Kredyt na fotowoltaikę Santander Consumer Bank

Kredyt na fotowoltaikę Santander Consumer Bank

Boisz się, że ewentualna inwestycja w fotowoltaikę dla Twojego domu obciąży budżet ponad miarę? Obawiasz się zbyt skomplikowanych procedur w przypadku ubiegania się o dotację? A może nie otrzymałeś dofinansowania,, które pomogło by Ci zrealizować plany związane z zieloną energią? Bez względu na to jaki jest powód Twoich rozterek, znamy sposób by wyjść im naprzeciw i zaoferować Ci dogodne rozwiązanie. Tobie pozostanie cieszyć się energią słoneczną.

Kredyt Ratalny to dobry sposób nie tylko na kupno RTV-AGD

Instalacja fotowoltaiczna jest już w zasięgu Twojej ręki. Firma EcoVoltaika i Santander Consumer Bank gwarantują najlepszy produkt techniczny i finansowy. Fotowoltaika przestaje być luksusem, a staje się dobrym rozwiązaniem, na które Cię stać. Tym bardziej, że sama inwestycja obniży koszty energii elektrycznej i odciąży portfel.

Nawet 84 korzystne Raty

3,6 proc. w skali roku bez dodatkowych kosztów. To tylko 0.3% doliczane do każdej raty, co daje jedną z najatrakcyjniejszych form kredytowania w Polsce. Gwarantowana, stała wysokość oprocentowania, niezależnie od ewentualnych zmian stóp procentowych.

Jak zrealizować inwestycję fotowoltaiczną z finansowaniem w Ratach?

– zgłoś się do firmy EcoVoltaika, wraz ze specjalistą wybierz rozwiązanie fotowoltaiczne, które będzie dla Ciebie najlepsze i zadeklaruj chęć skorzystania z preferencyjnego kredytu w Santander Consumer Bank;
– podpisanie umowy na realizację fotowoltaiki oraz umowy na Raty w dogodnym miejscu i czasie;
– realizacja inwestycji przez firmę Ecovoltaika łącznie z przygotowaniem wniosku o przyłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznej.

Potem pozostaje już tylko spokojnie korzystać z odnawialnych źródeł energii, cieszyć się ekologią i oszczędnościami, które pomogą spełnić kolejne marzenia. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Masz pytania?

Odpowiemy na wszystkie pytania w bardzo krótkim czasie.

Pomożemy na każdym etapie.

Eco Voltaika – instalacje fotowoltaiczne
Tel: +48 508 450 380
Tel: +48 798 194 330
e-mail: zapytania@ecovoltaika.pl

Adres Biura Obsługi Klienta:
ul. Kolejowa 5a
29-100 Włoszczowa
(zjazd w lewo 150m przed Dworcem PKP)

Adres siedziby firmy
ul. Sienkiewicza 6, Kurzelów
29-100 Włoszczowa
woj. świętokrzyskie

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Eco Voltaika Marek Popowicz z siedzibą: ul. Sienkiewicza 6, Kurzelów.

    Może Cię zainteresować również:

    Darmowa wycena