FOTOWOLTAIKA W POLSCE W CZASIE EPIDEMII WIRUSA COVID-19

W ciągu ostatnich miesięcy wiele branż w Polsce i na świecie bardzo ucierpiało z powodu konieczności ograniczenia lub całkowitego wstrzymania działalności. Branża fotowoltaiczna rozwijała się w tym czasie bardzo dynamicznie.
W dobie kryzysu wiele osób chce zabezpieczyć swoje środki finansowe, jednak sposobów na to jest coraz mniej. Obecne lokaty bankowe nie pozwalają wystarczająco ochronić zgromadzonych pieniędzy przed inflacją, nie mówiąc o tym by przyniosły jakiekolwiek dodatkowe profity. Instalacja fotowoltaiczna pozwala oszczędzać na zakupie i zużyciu energii elektrycznej czyli zasobie, który w każdy warunkach ekonomicznych jest nam niezbędny do życia.

Fotowoltaika w Polsce w czasie epidemii wirusa COVID-19

Wpływ pandemii na branżę OZE

Wprowadzone obostrzenia utrudniające funkcjonowanie wielu firm są w umiarkowanym stopniu uciążliwe dla branży fotowoltaicznej.
Pierwszą fazę audytu przed montażem można z powodzeniem przeprowadzić drogą telefoniczną lub elektroniczną. Następnie najczęściej wystarczy tylko jedno spotkanie osobiste lub wideokonferencja, kiedy to zostanie sprawdzona dostępna powierzchnia montażowa oraz możliwość przyłączeń elektrycznych. Wizje naszych pracowników odbywają się na świeżym powietrzu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Ewentualne dalsze uzgodnienia przeprowadzane są zdalnie aż do dnia montażu, w którym inwestor może uczestniczyć jako obserwator z zachowaniem bezpiecznego dla siebie dystansu.

ZGŁOSZENIE mikroinstalacji fotowoltaicznej do Zakładu Energetycznego

Zgłoszenie dotyczące przyłączenia instalacji fotowoltaicznej można wysłać online na stronie operatora sieci dystrybucyjnej lub droga pocztową. Wniosek o dofinansowanie z programu dotacyjnego „Mój Prąd” od marca 2020 roku można składać tylko online.
Dobra firma instalatorska pomoże swoim Klientom złożyć wszystkie potrzebne dokumenty związane z systemem fotowoltaicznym.

MONITORING instalacji fotowoltaicznej

Ważnym aspektem jest także skonfigurowanie monitoringu instalacji z panelami fotowoltaicznymi. Rzetelna firma będzie także na bieżąco monitorować zdalnie pracę instalacji u swoich Klientów ograniczając kontakt osobisty do minimum.

Masz pytania?
Potrzebujesz pomocy?

Tel: +48 508 450 380
Tel: +48 798 194 330
e-mail: zapytania@ecovoltaika.pl

Masz pytania?

Odpowiemy na wszystkie pytania w bardzo krótkim czasie.

Pomożemy na każdym etapie.

Eco Voltaika – instalacje fotowoltaiczne
Tel: +48 508 450 380
Tel: +48 798 194 330
e-mail: zapytania@ecovoltaika.pl

Adres Biura Obsługi Klienta:

ul. Kolejowa 5a
29-100 Włoszczowa
(zjazd w lewo 150m przed Dworcem PKP)

Adres siedziby firmy:

ul. Sienkiewicza 6, Kurzelów
29-100 Włoszczowa
woj. świętokrzyskie

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Eco Voltaika Marek Popowicz z siedzibą: ul. Sienkiewicza 6, Kurzelów.

    Darmowa wycena