Oferty pracy

Jesteśmy otwarci na ludzi z pasją, którzy chcieliby współtworzyć naszą firmę. Poszukujemy osób do pracy na różnych stanowiskach. Pomocni będą Ci do zadań technicznych, związanych z montażem systemów fotowoltaicznych, jak i Ci z doświadczeniem w sprzedaży.

Jeżeli jednym z twoich celów jest chęć zdobycia doświadczenia w branży Odnawialnych Źródeł Energii oraz charakteryzuje Cię zaangażowanie i elastyczność, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Jeśli sobie cenisz pracę w zgranym zespole to EcoVoltaika spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy umowę o pracę po okresie próbnym oraz inne profity.

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

Monter instalacji fotowoltaicznych

Kluczowe zadania i wymagania:
• montaż paneli fotowoltaicznych;
• umiejętności manualne;
• praca na wysokości, najczęściej na dachu;
• otwartość na częste wyjazdy;
• mile widziane doświadczenie w branży OZE.

Co oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• satysfakcjonujące wynagrodzenie;
• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
• pracę w rozpoznawalnej firmie z dużym doświadczeniem;
• niezbędne narzędzia do pracy przy fotowoltaice.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy wyślij swoje CV na adres: info@ecovoltaika.pl

Przedstawiciel handlowy

• bieżąca obsługa Klientów firmy;
• budowanie trwałych relacji z Klientem;
• otwartość na ewentualne wyjazdy służbowe;
• dobra znajomość pakietu MS Office;

• satysfakcjonujące wynagrodzenie z możliwością premii;
• szkolenia podnoszące kwalifikacje;
• pracę w rozpoznawalnej firmie z dużym doświadczeniem.